Sapanbağları Su Kaçağı Bulma

Sapanbağları su kaçağı bulma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı yer tespiti hizmeti veriyoruz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

Sapanbağları Su Arızası Bulma

Pendik Sapanbağları su kaçağı bulma komşunun dairesinden gelen su sızıntılarını garantili onaran firmadır. Terastan alt kata su sızıyor sorunları çatı teras izolasyon problemleri nedeniyle olabilir. Su sızıntısı bu tür sorun yok direkt tesisattan geliyorsa bar basınç rakamlarına bakılarak adım atabilir ve uygun seviyelerde bulunuyorsa onarım sıvıları ile tesisat su kaçaklarını onarma işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Su kaçıran boru ısıya, nem, sıcaklığa duyarlı termal alıcılar ile ıslak kalan yüzeyin arkasında tesisat borusu olup olmadığını araştırabilir ve daha nice çalışmalar ile sorunları tek tek buluruz. Sapanbağları su kaçağı bulma komşunun tavanından akan suları cihazla tarayan firmadır. Alt kata su akıyor, teras kattan su geliyor gibi durumlarda yağmurlu havaların olduğu dönemlerde kiremit ve duvar içlerinden başlayarak suyun alt kata ulaşması mümkün olabilir.  suyun geldiği noktaları çok cılız ıslaklık bile olsa termal kameralar veya farklı suyu dıştan takip edebilecek ekipmanları su kaçağı bulan tesisatçı kullanarak yerlerini saptayabilir. Su arıza tespiti illaki sorunların teras, çatı katta kaçak su tespiti şeklinde olması gerekmez. Apartmanın hangi katında olursanız olun duvardan direkt ıslaklık geliyor ve komşudan geldiğini düşünüyorsanız bunun teyidini almak veya izolasyon sıkıntısı ise tam yerini bularak, bu aşamadan sonra iyileştirmelerin yapılmasından yanaysanız bize ulaşınız.

Sapanbağları su kaçağı bulma komşu, alt kata su kaçağını robot makineyle bulma firmasıdır. Banyomdan alt kata su akıyor, teras su sızdırıyor, apartman su izolasyon şikayeti, onarım yapacak tesisat firması gibi sayısız işlemlerimiz sizlere sunulmaktadır. Su kaçağı bulan tesisatçı gücümüz elektronik donanımların en üst düzey sistemlerini kullanmamız ve tadilat yapmak için değil, ilk aşamada hasarsız tespit oluşturmak için sizlere destek veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA 0216 612 55 90