pendik ballıca tesisatçı

Pendik Ballıca tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, robotla su kaçağı tespiti ve petek temizleme işlemleri sunmaktadır. Radyatör petek temizliği yapan servis ekibiyiz. Petek türü ne olursa olsun her türlü petek temizleme işlemlerimiz de mevcuttur. Petekler neden ısınmaz? Peteğin içini hapseden kireç, pas ve tortu maddeleri su geçiş yollarını tıkar. Ne kadar yüksek ısılarda su elde etseniz de sıradaki peteğe geçmez. Özel ısı kameraları ile bu petekleri bulup, su kirliliklerine bakarak ve kimyasal ekleyerek devir daimi başlatarak yıkama yapmaktayız. İşlemleri dikkatlice takip edip koyu renkteki petek sularının açılmasını ve petek havasının alınması gibi diğer çalışmaları da yapmaktayız.

Ballıca Su Kaçağı Tespiti

Ballıca tesisatçı su taşması sorununu çözmek için su kaçağı tespiti çalışmaları sunmaktayız. Evi su bastığında cihazlarla suyu çekerek tahliye edebiliriz. Su borusunun patladığı yerleri cihazla bulmak için bu kadar devasa su sızıntısı olduğunda kolayca tarayabiliriz. Vanaların tekrar açılarak suyun geldiği bölgeleri ses dalgalarını tespit eden cihazımız ile bulabiliriz. Yerleri beton, fayans içlerinde olsa bile asla sorun değildir ve yeri bulunamayan sessiz, gizli su kaçaklarını bulan firma olarak daha hassas ekipmanlar ile de hizmet vermekteyiz.

Pendik Ballıca tesisatçı bina atık su kanallarında kırmadan tıkanıklık açma yapan firmadır. borularda aşırı derecede maddeler birikebilir. Her türlü tesisat için kamera kullanıp güzelce gözlem yaparız. Örneğin aşırı yağmurlu havalarda tuvalet, lavabo ve banyo taşması karşınızda olabilir. Atık duran alanlar bulunup, atık parçalayıcı yay takıp, cihazla onları ufalarız. Kanaldan rahatça geçmesini sağlarız. Tadil olmadan tüm bu hizmetlerde rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA 0216 612 55 90